Takaisin
Viikko 02
Sport A Akatemia Sport B Sport C1-02 Sport C1 Akatemia Sport C2-03 Sport C2-03 Akatemia Sport D1-04 Sport D1-04 Akatemia Sport D2-05 Sport E1-06
Sport E2-07 Sport Naiset Sport Tytöt Sport Tyttökiekkokoulu Sport F1-08 Sport Jobio-Liiga 09 Sport Jobio-Liiga
Kiekkoleiri Luistelukoulu Mv-Jää MV-Leiri Seura Tehojää Toimihenkilöt Vapaaluistelu
Kilpahalli Harjoitushalli 1 Harjoitushalli 2 Harjoitushalli 3
Ma 08.01.2018
16:15-17:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport C1 Akatemia
17:15-19:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport E2-07
19:15-20:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport C2-03 Akatemia, Sport D1-04 Akatemia
20:15-21:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport Tytöt
Ti 09.01.2018
16:15-17:30
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport C1-02
17:30-18:45
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport B
18:45-20:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport D1-04, Sport D1-04 Akatemia
20:15-21:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport Naiset
Ke 10.01.2018
16:45-18:45
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport F1-08
18:45-20:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport A Akatemia
20:15-21:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport Naiset
To 11.01.2018
16:45-17:45
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport Tytöt
17:45-19:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport C2-03 Akatemia, Sport D1-04 Akatemia
19:15-21:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport D2-05
Pe 12.01.2018
16:45-18:45
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport E1-06
18:45-20:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport E2-07
20:15-21:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport Naiset
La 13.01.2018
10:15-12:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport Jobio-Liiga 09
12:15-13:45
Ottelu klo 12.25
Harjoitushalli 2
Sport - EKS
Sport Tytöt
13:45-15:15
Ottelu 13.55
Harjoitushalli 2
Sport Komut - Kieha
Sport E2-07
15:15-18:00
Ottelu klo 15.45
Harjoitushalli 2
Sport - K-Vantaa
Sport B
18:00-20:15
Ottelu 18.10
Harjoitushalli 2
Sport - MIF
Sport D1-04 Akatemia
Su 14.01.2018
10:15-12:15
Jobio AHL 10.15-11.15, NHL 11.15-12.15
Harjoitushalli 2
Sport Jobio-Liiga
12:15-13:45
Ottelu 12.25
Harjoitushalli 2
Sport Salot - S-Kiekko sininen
Sport E2-07
13:45-16:30
Ottelu 14.15
Harjoitushalli 2
Sport - Saipa
Sport B
16:30-18:00
Ottelu klo 16.40
Harjoitushalli 2
Sport Fogit - APV Musta
Sport E1-06