Takaisin
Viikko 07
Sport A Akatemia Sport B Sport C1-02 Sport C1 Akatemia Sport C2-03 Sport C2-03 Akatemia Sport D1-04 Sport D1-04 Akatemia Sport D2-05 Sport E1-06
Sport E2-07 Sport Naiset Sport Tytöt Sport Tyttökiekkokoulu Sport F1-08 Sport Jobio-Liiga 09 Sport Jobio-Liiga
Kiekkoleiri Luistelukoulu Mv-Jää MV-Leiri Seura Tehojää Toimihenkilöt Vapaaluistelu
Kilpahalli Harjoitushalli 1 Harjoitushalli 2 Harjoitushalli 3
Ma 12.02.2018
16:15-17:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport C1 Akatemia
17:15-19:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport E2-07
19:15-20:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport C2-03 Akatemia, Sport D1-04 Akatemia
20:15-21:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport Tytöt
Ti 13.02.2018
16:15-17:30
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport C1-02
17:30-18:45
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport B
18:45-20:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport D1-04, Sport D1-04 Akatemia
20:15-21:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport Naiset
Ke 14.02.2018
16:45-18:45
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport F1-08
18:45-20:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport A Akatemia
20:15-21:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport Naiset
To 15.02.2018
16:45-17:45
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport Tytöt
17:45-19:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport C2-03 Akatemia, Sport D1-04 Akatemia
19:15-21:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport D2-05
Pe 16.02.2018
16:45-18:45
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport E1-06
18:45-20:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport E2-07
20:15-21:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport Naiset
La 17.02.2018
10:15-12:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport Jobio-Liiga 09
12:15-13:45
Ottelu klo 12:25
Harjoitushalli 2
Sport Riskat - He-Ki Blackhawks
Sport E2-07
13:45-15:15
Ottelu klo 13:55
Harjoitushalli 2
Sport Kimit - KieHa Punainen
Sport E1-06
16:15-18:45
ottelu klo 16:25
Harjoitushalli 2
Sport - HC Nokia
Sport C2-03
Su 18.02.2018
10:15-12:15
Jobio AHL 10.15-11.15, NHL 11.15-12.15
Harjoitushalli 2
Sport Jobio-Liiga
12:15-16:15
Ottelut
Harjoitushalli 2
ott.ohj. jj:ltä
Sport F1-08
16:15-17:45
Ottelu 16.25
Harjoitushalli 2
Sport Kimit - LKP/Urho Musta
Sport E1-06