Takaisin
Viikko 41
Sport A Akatemia Sport B Sport C1-02 Sport C1 Akatemia Sport C2-03 Sport C2-03 Akatemia Sport D1-04 Sport D1-04 Akatemia Sport D2-05 Sport E1-06
Sport E2-07 Sport Naiset Sport Tytöt Sport F1-08 Sport Jobio-Liiga 09 Sport Jobio-Liiga
Kiekkoleiri Luistelukoulu Mv-Jää MV-Leiri Seura Tehojää Toimihenkilöt Vapaaluistelu
Kilpahalli Harjoitushalli 1 Harjoitushalli 2 Harjoitushalli 3
Ma 09.10.2017
16:15-17:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport C1 Akatemia
17:15-19:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport E2-07
19:15-20:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport C2-03 Akatemia, Sport D1-04 Akatemia
20:15-21:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport Tytöt
Ti 10.10.2017
16:15-17:30
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport C1-02
17:30-18:45
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport B
18:45-20:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport D1-04, Sport D1-04 Akatemia
20:15-21:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport Naiset
Ke 11.10.2017
16:45-18:45
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport F1-08
18:45-20:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport A Akatemia
20:15-21:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport Naiset
To 12.10.2017
16:45-17:45
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport Tytöt
17:45-19:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport C2-03 Akatemia, Sport D1-04 Akatemia
19:15-21:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport D2-05
Pe 13.10.2017
16:45-18:45
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport E1-06
18:45-20:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport E2-07
20:15-21:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport Naiset
La 14.10.2017
10:15-12:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport Jobio-Liiga 09
12:15-14:30
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport F1-08, Seura
14:30-16:00
Ottelu klo 14:40
Harjoitushalli 2
Sport Salot - SKK Musta
Sport E2-07
16:00-18:30
Ottelu klo 16:10
Harjoitushalli 2
Sport - Hokki/SuPS
Sport C2-03
Su 15.10.2017
09:00-10:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport F1-08
10:15-12:15
Jobio AHL 10.15-11.15, NHL 11.15-12.15
Harjoitushalli 2
Sport Jobio-Liiga
12:15-15:00
Ottelu klo 12:40
Harjoitushalli 2
Sport - Hermes
Sport Naiset
15:00-17:45
Ottelu klo 15:30
Harjoitushalli 2
Sport - Kärpät
Sport B