Takaisin
Viikko 02
Sport B Sport B Akatemia Sport C1-04 Sport C1-04 Akatemia Sport C2-05 Sport D1-06 Sport D1-06 Akatemia Sport D2-07 Sport Naiset Sport E/F-tytöt
Sport E1-08 Sport E2-09 Sport F1-10 Sport Smile-Liiga Sport Smile-Liiga -11
Kiekkoleiri Luistelukoulu Mv-Jää MV-Leiri Seura Tehojää Toimihenkilöt Vapaaluistelu
Kilpahalli Harjoitushalli 1 Harjoitushalli 2 Harjoitushalli 3
Ma 08.01.2018
16:15-17:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport C1 Akatemia (2017-2018)
17:15-19:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport D2-07
19:15-20:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport C1-03 Akatemia, Sport C1-04
20:15-21:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport tytöt
Ti 09.01.2018
16:15-17:30
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport B2 (2018-2019)
17:30-18:45
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport B
18:45-20:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport C1-04 Akatemia, Sport C1-04
20:15-21:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport Naiset
Ke 10.01.2018
16:45-18:45
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport E1-08
18:45-20:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport A Akatemia (2017-2018)
20:15-21:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport Naiset
To 11.01.2018
16:45-17:45
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport tytöt
17:45-19:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport C1-03 Akatemia, Sport C1-04
19:15-21:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport C2-05
Pe 12.01.2018
16:45-18:45
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport D1-06 Akatemia
18:45-20:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport D2-07
20:15-21:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport Naiset
La 13.01.2018
10:15-12:15
Harjoitus
Harjoitushalli 2
Sport E2-09
12:15-13:45
Ottelu klo 12.25
Harjoitushalli 2
Sport - EKS
Sport tytöt
13:45-15:15
Ottelu 13.55
Harjoitushalli 2
Sport Komut - Kieha
Sport D2-07
15:15-18:00
Ottelu klo 15.45
Harjoitushalli 2
Sport - K-Vantaa
Sport B
18:00-20:15
Ottelu 18.10
Harjoitushalli 2
Sport - MIF
Sport C1-04
Su 14.01.2018
10:15-12:15
Jobio AHL 10.15-11.15, NHL 11.15-12.15
Harjoitushalli 2
Sport Smile-Liiga
12:15-13:45
Ottelu 12.25
Harjoitushalli 2
Sport Salot - S-Kiekko sininen
Sport D2-07
13:45-16:30
Ottelu 14.15
Harjoitushalli 2
Sport - Saipa
Sport B
16:30-18:00
Ottelu klo 16.40
Harjoitushalli 2
Sport Fogit - APV Musta
Sport D1-06 Akatemia